Продавець ТОВ «НВК СПЕЦІМПЕКС» NVK SPECIMPEKS розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
1 відгук

Сонячні станції від Спецімпекс

Сонячні станції від Спецімпекс

ТОВ «НВК СПЕЦІМПЕКС», м.Харків, Україна пропоную комплектне обладнання для будування сонячних станцій, потужність яких може бути від 5 до 30 кВт та й вище, в залежності від компонування цього обладнання.

Обладнання, яке пропонується, а саме Інвертор,  силова акумуляторна батарея мають потужність 5,5 кВт та 5,0 кВт відповідно, сонячні панелі – 550вт, а тому в залежності від паралельного чи послідовного підключення відповідної кількості цього обладнання будується «Сонячна станція відповідної замовленої потужності».

Комплектність сонячних станцій – 100% для монтажу та підключення, тобто ми пропонуємо не тільки відокремлене обладнання, а повністю укомплектовану систему сонячної станції з всіма видами необхідних силових кабелів, кабелів зв'язку, системою якісних монтажних кріплень.

Згадане комплектне обладнання виробляється в КНР на фабриці Shenzhen Jinsdon Lighting Technology CO.,LTD під торговою маркою JSDSOLAR ENERGY.

Сонячні станції призначені для виробництва електричної енергії від альтернативних джерел (зелена енергетика), зокрема від сонця та забезпечують зберігання такої енергії в батареях на випадок відсутності сонця вночі, зимовий період та в нічний час. Вироблена та збережена таким чином електрична енергія забезпечує живлення будинку, квартири, інших будівель чи споруд, складів, осель. Фактично в період віялових відключень енергії мешканці України зможуть мати свій запас енергії, а в сонячну погоду виробляти електроенергію для власного споживання, а на протязі всього терміну використання – значно заощаджувати власні кошти. Ці сонячні станції не використовуються для передачі виробленої електроенергії в загальну (зовнішню) мережу – НЕ ЗЕЛЕНИЙ ТАРИФ, але вони підключаються до зовнішньої електромережи та споживають енергію з міської електромережі в залежності від необхідності, тобто  «OFF-grid».

Ми повністю дамо Вам всі рекомендації щодо оптимальної комплектації «сонячної станції», її потужності, схеми підключення та потужності на фазу (фази) в залежності від організації енергоживлення Вашого будинку (об'єкту), підключення генератору (за необхідністю).

Крім того, ми встановимо та налаштуємо на Вашому смартфоні відповідне програмне забезпечення, що дозволить на відстані керувати Вашою сонячною системою.

 Важливо: Наша компанія є офіційним Дилером виробника «Сонячних станцій», а тому ми забезпечимо якісне виконання гарантійних зобов'язань.

 Комплектність сонячної станції:

1.          Hybrid Solar Inverter (With WIFI Monitor and MPPT Charger), Model No: J55000HP

Вихідна напруга: 220/230VAC 50/60Hz , Потужність 5500W

Монтаж – вертикально на стелю.

Габарит:420*295*121мм

Вага нетто: 9.6кг

Вага брутто: 10.95кг

 

2.           Power Wall Lifepo4 Battery, Model.NO: BG48100

Номінальна напруга- 51.2V 100AH 5KWH

Вага нетто :46kg

Габарит: 635*400*165mm

6000 циклів заряд/розряд

Вага брутто: 48KG

3.          550W Mono Solar Panel, Модель No.: VSMH114-550-M10

Розмір:2279*1134*35мм

Вага:28 кг

Vmp: 42.10V

Imp: 13.16A

Voc:50.10A

Isc:14.01A

4.          Фотоелектричні кабелі 4мм2

багатожильний дріт, який вироблений з кольорового металу (мідь) та захищений ізоляційним матеріалом типу силікон. Ізоляційний матеріал двох кольорів: червоний (+) та чорний (-). Товщина проводу 4 кв.мм.  Цей дріт призначений для з'єднання сонячних (фотоелектричних) панелей та Інвертора через коробку розподілу електроенергії. Через цей фотоелектричний кабель передається енергія постійного струму, яка виробляється фотоелектричним модулем (панелями).

Роз'єм МС4 – Вироблений з струмозахисного матеріалу (пластик) та призначається для з'єднання фотоелектричних (сонячних) панелей з фотоелектричним кабелем. Виконує функції швидкого з'єднання та роз'єднання.

5.                 Монтажна система для кріплення сонячних панелей на скатний дах-Індивідуальна комплектна система кріплень сонячних панелей на скатний дах будинку/будівлі/оселі, та в інших місцях. Ця система кріплень утворює каркас на який закріплюються фотоелектричні (сонячні) панелі (фотоелектричний модуль).

До комплекту монтажної системи входить:

- «направляючий профіль», який вироблений з легкого нержавіючого  сплаву метала, має довжину 1200мм. На цей профіль прикріплюється сонячна панель спеціальними фіксаторами. Основна функція направляючого профіля – це є основа каркасу на якому кріпляться сонячні панелі з забезпеченням жорсткості всієї конструкції.  

 -«Т- образні», «Г-подібні», «Гвинти в дах», -«кутовий кріпильний гвинт-профіль» –кріплення, які вироблені з нержавіючого сплаву металу з комплектним болтовим з'єднанням також з нержавіючого сплаву металу, які забезпечують притиск сонячної панелі до направляючого профілю, а всієї конструкції до даху. Ця система кріплень дуже надійна та якісна.

 6. Коробка розподілу електроенергії (кмпл)-

це короб, який вироблений, з металу, пластику. В цьому коробі розташовуються на DIN-рейці повітряні перемикачі (автомати) різної потужності, постійного та змінного струму. Основне завдання такого пристрою це забезпечення швидкого ручного чи автоматичного відключення електромережи від обладнання і забезпечення техніки безпеки при експлуатації електрообладнання.

Коробка розподілу електроенергії комплектується:

-Повітряний перемикач змінного струму (32А, 400V) – 2 од. на один PZ30-6.

-Повітряний перемикач постійного струму (16А, 1000V) – 1 од. на один PZ30-6.

7.                 Акумуляторна комбінована коробка (опція на 2 і більш акумуляторних батарей)– Короб батареї вироблений з металу, має ізолятори, мідні шини (як правило 5 одиниць) та дві перемикаючі пластини  Основне завдання такого пристрою -це збалансування енергії кількох акумуляторних батарей. Крім того цей короб забезпечує виконання правил техніки безпеки при експлуатації електрообладнання.

Комплектність сонячних станцій – 100% для монтажу та підключення, тобто ми пропонуємо не тільки відокремлене обладнання, а повністю укомплектовану систему сонячної станції з всіма видами необхідних силових кабелів, кабелів зв'язку, системою якісних монтажних кріплень.  

8.              Силові та комунікаційні кабелі в асортименті.

 ОПИС Інвертора та акумуляторної батареї:

Інвертор гібридний номінальною потужністю 5,5кВт/год -баготофункціональний, це система управління/зарядний пристрій, який поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою МРРТ та зарядного пристрою для акумуляторів, що забезпечує безперебійну роботу енергосистеми об'єкта .

Окрім того цей інвертор перетворює постійний струм від сонячних панелей в змінний струм 220/230 Вт, 50/60 Гц, також виконує функції стабілізації напруги.

 Інвертор має рідкокристалічний дисплей який дозволяє керувати  струмом заряджання акумуляторів, пріоритетами зарядного пристрою змінного струму/сонячної батареї та допустиму вхідну напругу.

Фактично інвертор управляє функціонуванням всієї сонячної станції, захищає від короткого замикання, перегріву та навантаження в локальній системі живлення об’єкта.

Інвертор комплектується кабелем «зв'язку» жовтого кольору, даталоггером (Datalogger) з проводом живлення та системою кріплення «вертикально на стіну» - сталеві гвинти по бетону.

Даталоггер (Datalogger) – забезпечує підключення Інвертора до мережі WiFi через відповідний додаток, що дозволяє керувати через інвертор всією сонячною системою та відслідковувати її стан.

Силова акумуляторна Батарея Lifepo4

Це вид літій іонного акумулятора, у якого катод вироблений з літій залізо-фосфатів та який має систему керування батареями (BMS плата).

Батарея має рідкокристалічний дисплей який дозволяє керувати та контролювати процес заряджання батареї струмом, змінювати та контролювати якісні показники ємності батареї та інші технічні її параметри.

Ця батарея має тривалий цикл використання близько 6000 циклів заряд/розряд.

Корпус батареї захищений додатковим металевим корпусом.

Силова акумуляторна батарея – комплектується монтажними кріпленнями на бетонну стіну, кабелем зв'язку довжиною L=1,5м, роз'ємом Андерсон та контактом 2од. на комплект.

Моно сонячна панель 550Вт

фотоелектричний модуль (потужністю 550 ватт) який дозволяє генерувати енергію сонця в енергію постійного струму, з метою подальшої передачі такої енергії до інвертора, котрий в залежності від умов перенаправляє цю енергію для зберігання її в батареї чи перетворює в енергію змінного струму та віддає таку енергію об’єкту для споживання.

Фотоелектричний модуль складається з кристалічних кремнієвих сполук, які і виробляють енергію. Кристалічні кремнієві сполуки скріплюються рамою, яка вироблена з легкого нержавіючого сплаву метала .

До сонячної панелі підключаються відповідні фотоелектричні кабелі (PV) через  які вироблена сонячними панелями енергія постійного струму передається до Інвертора через відповідну коробку розподілу електроенергії та електричні кабелі.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner