Продавець ТОВ «НВК СПЕЦІМПЕКС» NVK SPECIMPEKS розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
1 відгук

Скільки коштує сонячна станція для дома. Гібридна домашня сонячна станція

Скільки коштує сонячна станція для дома. Гібридна домашня сонячна станція

Гібридні сонячні станції від ТОВ НВК Спецімпекс, м.Харків.

Скільки коштує сонячна станція для дома? Як обрати оптимальну комплектність домашньої сонячної станції. Яку потужність сонячної станції треба обрати, щоб сонячна станція виробляла достатньо електроенергії для забезпечення домогосподарства. Всі ці питання, виникають на стадії, коли майбутній власник СЕС вперше вирішив, що можливо дійсно сонячна енергетика може значно зменшити його рахунки за енергію, виправити якість енергії, котра споживається його побутовою технікою і не тільки. Домашні сонячні станції, самі прості та самі маленькі – це Ваша енергонезалежність в періоди аварійних відключень, тривалих перебоїв з постачанням електроенергії, що відбуваються за різноманітними обставинами.

Вартість сонячної станції (СЕС). Вартість сонячної станції складається з вартості одиниці обладнання, що входить до комплекту постачання, транспортних витрат по доставці обладнання СЕС до Вашої домівки, вартості монтажних робіт (робіт по встановленню сонячної станції та введення такої сонячної станції в експлуатацію. Це основна складова вартості домашньої, гібридної чи мережевої сонячної станції з використанням акумуляторної батареї чи без. Ці питання ми розглядали в інших статтях. Тобто, вартість залежить від технічних параметрів обладнання, яке ви обрали до складу Вашої Сонячної станції,  бренду обладнання, якісних показників та потужності кожної одиниці обладнання – сонячних фотоелектричних панелей, інвертора, акумуляторної батареї, монтажних кріплень сонячних панелей (сонячної батареї), силових кабелів, електричних вимикачів, перемикачів, інше.

Вище вказані фактори дійсно складають вартість обраної Вами Сонячної станції, але так і не тільки.

По-друге, розглядаючи питання оптимальної вартості Сонячної станції саме для Вас треба звернути увагу на місцезнаходження всього обладнання, яке ви плануєте замовити. А саме спосіб та вартість постачання, за чий рахунок? Але Ви споживач, а тому це за Ваш рахунок – прямо чи опосередковано. До складу, наприклад гібридної сонячної станції входять інвертор, акумуляторна батарея, фотоелектричні панелі, монтажні кріплення та інше. Всі ці складові мають габаритні та вагові характеристики. Фотоелектричні модулі, в залежності від обраної потужності (дуже умовно габарит 1000мм*2500мм, вага 20-35 кг) мають габаритні розміри, що підвищують вартісні показники при транспортуванні. Акумуляторні батареї – вага, це основний фактор, що має вплив на транспортні витрати. І так, кожна одиниця обладнання.

https://specimp.com.ua/ua/g120936138-solnechnye-paneli

По-третє, Ваші Сонячні станції – це електрообладнання, а тому обираючи постачальника треба звертати увагу на офіційність джерел походження обладнання. Обладнання Сонячної станції – це складна науково-технічна продукція, в процесі експлуатації можуть виникати різноманітні питання пов'язані з технічним обслуговуванням.

І останнє. Коливання вартісних показників на ринку в залежності не тільки від крос-курсів валют та їх вплив на імпортну складову при ціноутворенні, а й коливання попиту і пропозиції, маркетингових стратегій крупних гравців на відповідних світових ринках.

 

СОНЯЧНІ СТАНЦІЇ ТА ЇХ ВАРТІСТЬ  2024 .

Вартість обладнання Сонячних станцій на початку 2024 року стрімко почала знижуватися. Одним з дуже впливовим фактором сталося здешевлення цін від виробників сонячних фотоелектричних батарей (панелей). Так, дійсно технології виробництва стрімко розвиваються, кількість виробників постійно змінюється, попит на Сонячну енергетику в осінньо-зимовий періоди знижується.

Так, вартість Сонячних станцій в Україні також зменшилася на початку 2024 рока, тобто Україна не стала винятком на фоні глобальної ситуації на світових ринках.

https://specimp.com.ua/ua/g120629733-solnechnye-stantsii-jsdsolar

І все це відбувається на фоні існуючих проблем, що виникають в логістичній сфері щодо транспортування обладнання для сонячних станцій морем та з країн ЄС.

Так, станом на березень 2024 року існують різноманітні прогнози вартісних показників, окремо по відношенню до PV панелей, які прогнозують збільшення цін вже з червня 2024 року. Проте інші аналітики стверджують про повернення цін в межі «осінь 2023».

Що робити майбутньому власнику СОНЯЧНОЇ СТАНЦІЇ??? Купувати зараз чи трішки потерпіти – бо обладнання точне ще буде дешевше?

Відповідь на це питання, на наш погляд, є тільки одне – вирішувати Вам.

Але, якщо Ви не фахівець, «букмекер» і не «азартний гравець», то купуйте тоді коли вирішили це зробити.

І останнє, щодо вартості сонячних станцій та ефективності використання фінансових інвестицій – «Сонце сяє – в житті надія». Так, специфіка Сонячних станцій всіх типів така, що наприкінці лютого в Україні сонце вже починає все більш і біль генерувати електроенергію.  В березні та квітні відбувається ще більший обсяг генерації. А далі травень та літо коли генерація виходить на максимальні обсяги.

Таким чином, якщо Ви ще встановили гібридну домашню СОНЯЧНУ СТАНЦІЮ, то Ви точно втрачаєте кожний промінь сонця, котрий забезпечив би Вас не тільки відповідним енергоносієм, але й надав Вашій родині надію у власну енергонезалежність. ВИБІР ЗА ВАМИ.

 А ми пропонуємо Вам Гібридні Сонячні станції потужністю від 3 кВт, 5-10 кВт, 15-20 кВт в-першу чергу в межах Харківської області, Харківського району та м.Харкова.

Ми маємо 100% комплектного обладнання до гібридних сонячних станцій на складах м.Харкова та Пісочин, Коротич, Люботин, Солоницівка, Валки, Дергачівська громада та інші регіони Харківської області.. Це збереже саме Ваші витрати на встановлення Сонячної станції «під ключ».   

 Окрім того, ще раз до вартості обладнання СЕС.

На сайтах компанії НВК СПЕЦІМПЕКС існують різні вартісні показники СОНЯЧНИХ СТАНЦІЙ.

https://specimp.com.ua/ua/p1929826132-solnechnaya-stantsiya-555055.html

https://solar-jsd.com.ua/product/Power-Wall-LFP-Battery-5KW-to-30KW-Off-Grid-Solar-Power-System

 

АЛЕ ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ

ЦЕ ВАРТІСТЬ УМОВНИХ БАЗОВИХ КОМПЛЕКТІВ

ЯКЩО ВИ ПЛАНУЄТЕ ВСТАНОВИТИ ВЛАСНУ СОНЯЧНУ СТАНЦІЮ,

МИ ОКРЕМО ПРОРАХУЄМО ВАРТІСТЬ САМЕ ДЛЯ ВАС.

 МИ МАЄМО МОЖЛИВІСТЬ ЗАКОМПЛЕКТУВАТИ СЕС 

ВИКОРИСТОВУЮЧИ БІЛЬШ ДОРОЖЧІ КОМПЛЕКТУЮЧИ,

АБО БІЛЬШ ДЕШЕВШИМ

ВИКОРИСТОВУЮЧИ ЯКІСНЕ, АЛЕ СТАНДАРТНЕ ОБЛАДНАННЯ

 

У ВСЯКОМУ РАЗІ МИ ПРОПОНУЄМО ТІЛЬКИ ПЕРЕВІРЕНЕ ЧАСОМ ЯЕІСНЕ ОБЛАДНАННЯ ДО СОНЯЧНИХ СТАНЦІЙ

 

ТОВ НВК СПЕЦІМПЕКС

050-942-95-80

specimpeks@gmail.com

Домашня Сонячна станція м.Харків

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner