Продавець ТОВ «НВК СПЕЦІМПЕКС» NVK SPECIMPEKS розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
1 відгук

Сонячні станції в Харкові, питання та відповіді. Домашні сонячні станції. Гібридні сонячні станції.

Сонячні станції в Харкові, питання та відповіді. Домашні сонячні станції. Гібридні сонячні станції.

Сонячні станції. Питання та відповіді. Дуже часто потенційні покупці сонячних станцій ставлять питання о вартості сонячної станції для будинку. Питання вартості сонячної станції залежить від багатьох технічних особливостей об'єкта де буде встановлюватись Ваша сонячна станція, обсягів споживання енергії, Ваших побажань щодо вирішення незручностей в діючій системі енергоспоживання і дуже важливого фактору – це фінансова  сторона питання. Сонячні станції не дешеві взагалі, але ціна питання – це впевненість в тому, що ні при яких обставинах Ваша родина не буде мешкати в темряві, без води, без опалення, інтернету, телевізору та холодильника.

При виборі Сонячної станції треба провести деякі підрахунки пов'язані  з фактичним споживанням електроенергії Вашим будинком чи іншим об'єктом, при цьому по-можливості з розділенням обсягів споживання день-ніч. Крім того, потрібно розуміти діючу схему енергоживлення, встановлену потужність та інше. Правильний вибір потужності сонячної станції це гарантія оптимального енергоживлення Вашого будинку та використання коштів.

При розгляді питання треба враховувати, що сонячна станція – це комплекс обладнання який включає в себе Інвертор, акумуляторну батарею, фотоелектричні панелі, відповідні силові кабелі, PV кабелі, конектори, мережеві кабелі, вимикачі, перемикачі, WiFi даталоггери та інше. Окрім того, окреме питання це встановлення фотоелектричних панелей на дах чи в інший спосіб, система кріплень, конструкція, тощо.

Як ми бачимо, домашня сонячна станція це джерело безперебійного живлення ( ДБЖ ) з вихідною напругою 220-240 вольт та обладнання, що перетворює енергію сонця в електроенергію для споживання. Це формулювання дуже стисле та відображає кінцеву мету для споживача – «енергія сонця – енергія споживання».

Не варто нехтувати якісними показниками сонячної станції, показниками надійності. Вибір обладнання сонячної станції це дуже відповідальне рішення. Питання вартість обладнання для сонячної станції та його надійність, безпека, термін служби, дизайн, технічні характеристики як окремої одиниці обладнання сонячної станції, так і працездатність всієї сонячної системи. 

Літієва батарея liFePo4 чи гелева батарея? Наша компанія не пропонує до комплекту сонячної станції гелеві батареї, свинцево-кислотні акумулятори. Ми також не пропонуємо до продажу власноруч зібрані збірки літієвих батарей. При проектуванні комплектності сонячної станції не використовуємо ЗБІРКИ від різних виробників, що може привести до виникнення різного роду неприємностей.

 ТОВ НВК Спецімпекс пропонує в Україні сонячні станції потужністю від 5 квт до 30 квт (побутові споживачі) та сонячні станції потужністю від 30 квт до 50 квт (споживачі, як побутові так і непобутові), також промислові сонячні станції потужністю від 150 квт до 450 квт.

Вибір потужності сонячної станції, комплектність – це і є основа вартості самої сонячної станції. Подзвонить нам і ми разом з Вами виберемо саме ту сонячну станцію, яка Вам потрібна, проведемо корегування комплекту обладнання сонячної станції від Ваших потреб до Ваших можливостей. Крім того, наші сонячні станції модульного типу, що дозволить поетапно розширювати потужності всієї сонячної системи. Це оптимальне рішення.  

Перелік обладнання сонячної станції, його характеристики представлені на сайті ТОВ НВК Спецімпекс, а саме Інвертор 5,5 квт/год, літієва акумуляторна батарея LiFePo4 5 квт, монокристалічні сонячні панелі потужністю 550 вт, якісна система кріплень PV панелей, яка вироблена зі сплаву алюмінію, PV кабелі, силові кабелі акумуляторних батарей, конектори та інше. 

Подзвонить нам і ми разом оберемо саме Вашу сонячну станцію.

ТОВ НВК Спецімпекс м.Харків, забезпечить відповідну знижку мешканцям міста Харків.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner